خط سوم

کرانه گمنام - وب نوشته های فربد نیک اقبالی

دانلود کتاب های الکترونیک 5
ساعت ٤:٥٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٩ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: دانلود کتاب الکترونیک ،دانلود رایگان ،فلسفه ،علوم انسانی

دانلود کتاب های الکترونیک 5

دانلود کتاب الکترونیک

در این پست سری پنجم از کتابهای الکترونیک،کتابخانه خط سوم را برای دانلود رایگان در اختیار بازدیدکنندگان و کاربران عزیز و گرامی قرار میدهیم.این گروه از کتابها در دسته فلسفه و علوم انسانی قرار دارند.

 " برای دانلود کتاب ها به ادامه نوشتار مراجعه فرمایید..."

وبلاگ خط سوم برای مطالعه کتاب های این مجموعه که در قالب PDF هستند ، نیاز به نرم افزار Adobe Reader می باشد.


 
زندگی کردن در لحظه اکنون
ساعت ٢:٥۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٩ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: روانشناسی موفقیت ،آموزه های موفقیت ،مقالات آموزشی

زندگی کردن در لحظه اکنون

 زندگی کردن در لحظه کنونی. وبلاگ خط سوم

زندگی کردن در لحظه یا حال به معنی آن است که با تمام حواس خود، هشیار و آگاه به زمان حال باشیم. این به معنی آن است که به گذشته فکر نکنیم یا در آن ساکن نشویم و نیز مضطرب و نگران آینده نباشیم.

وقتی ما توجه خود را به زمان حاضر یا حال می دهیم، بر روی کاری که در دست داریم تمرکز می کنیم.ما تمام توجه خود را به آنچه که بایستی انجام بدهیم، متمرکز می کنیم و تا رسیدن به نتیجه پیش می رویم.

تصور هر لحظه زندگی، ما را وادار می کند که ارزش آن لحظه را طولانی تر و معنادارتر سازیم. وقتی که در لحظه زندگی می کنیم، بجای جستجوی کمیت زمان، از هر دقیقه لذت می بریم و آن را مزه مزه می کنیم. کمیت را فدای کیفیت نمی کنیم.


 
دفاع از تاریخ - بخش نخست
ساعت ۱:٠٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: کهگیلویه و بویراحمد ،قوم لر ،ایل بویراحمد ،هویت

دفاع از تاریخ

بخش نخست

"به انصاف و داد قضاوت کنید تا به انصاف و داد قضاوت شوید."

وبلاگ خط سوم - کرانه گمنام ، وب نوشته های فربد نیک اقبالی

وبلاگ قبلی من به نام کرانه گمنام و نیز خود اینجانب بارها و بارها مورد انتقاد ، گله مندی ، ...، هجوم ، فحاشی و تهدید قرار گرفت و در نهایت هم مسدود " ف ی ل ت ر " شد.

اما قضیه چنین بود که در چند پست به بیان برخی رویدادهای تاریخ و گذشته استان کهگیلویه و بویراحمد و ایل بویراحمد پرداختم و از چند تن از شخصیت ها و رجال و بزرگان گذشته ایل بویراحمد نام برده و یاد کرده بودم و نیز یک بخش از آلبوم تصاویر قوم لر و ایل بویراحمد ، مربوط به وبلاگم ، تصاویر و عکس هایی از بزرگان و رجال تاریخی استان و ایل بویراحمد را شامل می شد.

این چند پست و نیز گالری تصاویر و عکس های رجال و بزرگان تاریخی موجب خشم، غضب ، تنفر و عکس العمل شدید ، توام با توهین و تهدید عده ای گردیده بود. اما چـــرا ....؟!